Aktualizacja aplikacji Yale View

/Yale/Poland/Yale%20-%20Aktualizacja%20apki_baner_artyku%c5%82.png

Aplikacja Yale View jest niezbędnym narzędziem dla osób korzystających z wewnętrznych i zewnętrznych kamer Yale. W celu zwiększenia komfortu użytkowania aplikacji przez naszych użytkowników, opracowaliśmy szereg nowych funkcji, które zapewnią im jeszcze większą elastyczność i wygodę w codziennym życiu.

Zaktualizowana aplikacja Yale View pozwala użytkownikom na dzielenie się widokiem z rodziną i przyjaciółmi, grupowanie z opcją wyświetlania do 4 widoków z kamer jednocześnie. Nowe funkcje pozwalają również na zapętlone nagrywanie i wykrywanie ruchu, które można ustawić na każdą porę dnia, by nic nie przegapić.

Chcesz śledzić wszystkie zarejestrowane przez Twoją kamerę ruchy w telefonie? Teraz funkcja wykrywania ruchu łączy się bezpośrednio z funkcją nagrywania, a do zapisania materiału potrzebna jest tylko karta mini-SD lub DVR.

Dla tych z nas, którzy lubią zorganizowane i pogrupowane informacje w aplikacji, dodaliśmy opcję przeglądania kamer jako listy lub siatki, by móc sortować je zgodnie z preferencjami. Teraz użytkownicy aplikacji Yale View mogą również włączyć powiadomienia offline, włączyć lub wyłączyć mikrofon w kamerach i zalogować się przy użyciu swojego adresu e-mail.

Nowa aktualizacja aplikacji obsługuje telefony z systemem iOS 9 (64-bit), Android 5.0 i nowsze. Użytkownicy Android z wersjami 4.1 do 4.4 będą mogli pobierać bieżącą aplikację i korzystać z niej do 31 grudnia tego roku.

Aby uzyskać więcej informacji lub wsparcie, skontaktuj się z nami pod adresem: info@yalelock.pl