Aplikacja Yale Smart Living Home jest jeszcze bardziej SMART

/Yale/Poland/Yale_grafika%20do%20art.png

Ulepszona wersja aplikacji Yale Smart Living Home właśnie została uruchomiona, a wraz z nią szereg funkcji, poprawiających kontrolę podłączonych zamków, alarmów i kamer, a także inteligentniejszy interfejs, w celu zapewnienia bezproblemowej obsługi.

Nowy pulpit główny łączy w sobie wiele kluczowych funkcji, dzięki którym blokowanie i otwieranie drzwi podczas sprawdzania statusu alarmu odbywa się bez wysiłku.

Wraz z ulepszeniami, które upraszczają obsługę aplikacji, możliwe jest również szybkie przełączenie na inne aplikacje Yale np. Home View, aby wyświetlić transmisję na żywo z podłączonej kamery. Dodatkowo istnieje możliwość sterowania urządzeniami z poziomu aplikacji, takimi jak np. inteligentna wtyczka i harmonogram jej działania, co oznacza, że ​​bezpieczeństwo Twojego domu jest nie tylko bardziej smart niż kiedykolwiek, ale zapewnia również spokój ducha.

Nowa wersja aplikacji Yale Smart Living Home nie tylko zapewni zupełnie nowe wrażenia, ale również dostarczy pełną kontrolę nad bezpieczeństwem domowym.

Poziom dostępu, podglądu i łączności, jaki użytkownicy mogą teraz mieć ze swoim domem, jest naprawdę niezwykły. Nieustannie pracujemy nad naszymi aplikacjami, aby korzystanie z nich było łatwe, przyjemne i bezproblemowe. Aplikacja Yale Home to mądrzejszy i wygodniejszy sposób ochrony domu.

Yale Smart Living zapewnia spokój ducha, że ​​Twoje gospodarstwo domowe jest chronione, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy poza nim. Najnowsze osiągnięcia dają możliwość spersonalizowania Twoich potrzeb w zakresie bezpieczeństwa w domu i pozostawiają Ci o jedną rzecz mniej do zamartwiania się.

Aplikacje Yale Smart Living Home są dostępne dla systemów iOS i Android.