ASSA ABLOY nawiązuje współpracę w celu rozszerzenia Connectivity Ecosystem

/Yale/Poland/JULY.02.20%2023x10%20ECOSYSTEM%20IMAGE%20V01.jpg

Połączyliśmy siły ze Schneider Electric, Somfy i Danfoss, aby zapewnić nowe rozwiązania dla nowoczesnego domu w coraz bardziej cyfrowym świecie.

Connectivity Ecosystem to partnerstwo pomiędzy Schneider Electric, Somfy, Danfoss, a teraz również grupą ASSA ABLOY, której częścią jest Yale - wiodąca marka w branży mieszkaniowej w ASSA ABLOY. Ta współpraca daje nam możliwość ulepszenia produktów i kontynuacje zapewniania bezpiecznego i wygodnego dostępu do domów na całym świecie.

Dzięki połączonej wizji oferowania prostych, bezpiecznych i bezproblemowych rozwiązań dla domów na całym świecie, partnerstwo to ma na celu zaoferowanie właścicielom domów wyjątkowej wartości, łączącej wiedzę specjalistyczną w zakresie kompleksowych rozwiązań, aby przenieść łączność na wyższy poziom w tym coraz bardziej cyfrowym wieku.

Dla mieszkańców, deweloperów i zarządców oznacza to, że posiadanie jeszcze inteligentniejszego ekosystemu domowego, który łączy inteligentny dostęp z funkcjami takimi jak oszczędzanie energii, ogrzewanie i zarządzanie żaluzjami, stało się rzeczywistością.

Dzięki interoperacyjności produktów, inteligentne zamki Yale będą w stanie współpracować z innymi rozwiązaniami i tworzyć różne scenariusze, które ułatwią życie konsumentom, zapewniając jednocześnie bezproblemową obsługę.

Jako partnerzy w Connectivity Ecosystem, wykorzystujemy naszą wiedzę w służbie rozwiązań, aby pomóc konsumentom poczuć się bezpieczniej i wygodniej w domu. Zajmujemy się również konkretnymi punktami kontaktu z drugą osobą, takimi jak klamki, panele z kodem dostępu i systemami drzwi, które dzięki najnowszym zamkom Yale mogą być całkowicie bezdotykowe. Wspólnie skupiamy się na tym, jak polepszać rozwiązania przeciwdrobnoustrojowe (takie jak użycie materiałów zabijających bakterie), rozwiązania bez użycia rąk (np. automatyczne żaluzje i drzwi), inteligentniejsze systemy kontroli dostępu (np. rozwiązania wejściowe zapewniające kontrolę temperatury w czasie rzeczywistym) i systemów jakości powietrza między innymi poprzez automatyzację okien.

Aby dowiedzieć się więcej o wizji Connectivity Ecosystem sprawdź film: https://youtu.be/GrqMizFOJeI