Ciesz się wolnością na rowerze z Yale

/Yale/Poland/Bike%20lock%2006.07.20.jpg

Jako, że Europa zdejmuje ograniczenia, a przyszły letnie miesiące, rowery są jednym z najbardziej popularnych środków transportu, ponieważ zapewniają dystans społeczny i są przyjazne dla środowiska. Yale zachęca do korzystania z nich, oferując przy tym szeroką gamę zapięć rowerowych, zaprojektowanych tak, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojego roweru.

Ciepłe, letnie dni wymagają ekologicznego środka transportu, który pozwoli nam cieszyć się nową swobodą w aktywny i bezpieczny sposób, przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad dystansowania społecznego. Dzięki naszym blokadom rowerowym o standardowym, wysokim i maksymalnym poziomie bezpieczeństwa możesz to zrobić, wiedząc, że Twój rower jest bezpieczny, gdy pozostawia się go bez nadzoru.

Nasze rozwiązania w postaci linek, łańcuchów i U-locków zostały zaprojektowane z myślą o Tobie i będą nadal wspierać naszych konsumentów w korzystaniu z rowerów jako preferowanego środka transportu, wraz z obecnie realizowanymi inicjatywami europejskimi. Jako liderzy w dziedzinie bezpieczeństwa domu, jesteśmy dumni z naszych rozwiązań, a zapięcia rowerowe nie są wyjątkiem!

Na przykład zapięcie U-lock ma opatentowany czteropunktowy zamek, wytrzymałą podstawę zapięcia, która zapewnia maksymalną ochronę przed ciągnięciem i ultra utwardzoną szeklę, dzięki czemu zapięcie pozostaje odporne na przecięcie i uderzenie. Nowa podwójna gumowa powłoka pomaga chronić lakier roweru, a metalowe i grube gumowe zaślepki chronią przed uderzeniami minimalizując uszkodzenia.

Wszystkie linki rowerowe mają wytrzymałe powłoki winylowe, co zapewnia trwałość i ochronę, a osłona łańcucha zapewnia długotrwały, wspaniały wygląd. Co więcej, otwór na klucz jest chroniony, aby nie dopuścić do przedostania się wody, brudu i piasku.

Dla dodatkowego spokoju seria zapięć rowerowych o maksymalnym poziomie bezpieczeństwa posiada dożywotnią gwarancję jak również certyfikat Sold Secure, który zapewnia nas o poziomie bezpieczeństwa.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zapięć rowerowych kliknij tutaj:

https://www.yalelock.pl/pl/yale/polish-startpage/produkty/zapiecia-rowerowe/