Integracja Yale z DoorBird zapewnia nowe, kompatybilne rozwiązania dostępu dla klientów.

/Yale/Poland/6.%20News/FEB_02_21%2023x10%20DOORBIRD%20NEWS%20BANNER%20V033.jpg

Jesteś zmęczony mijaniem się z kurierem, czy niedogodnymi miejscami odbioru pozostawionych dla ciebie przesyłek? Szukasz sposobu, aby wpuścić gości do domu, kiedy sam jesteś spóźniony? Bywasz ciekawy, kto zatrzymał się przy Twoich drzwiach, kiedy Cię nie było? Niezależnie od sytuacji, wybór jest jeden-Yale Linus® Smart Lock i wideodomofon IP DoorBird  idealnie sprawdzi się do Twoich drzwi wejściowych!

Obsługiwany przez zaawansowane oprogramowanie i charakteryzujący się zadbanym, eleganckim wyglądem, zamek Linus® Smart Lock umożliwia łatwe sterowanie dostępem do domu i przyznawaniem wirtualnych kluczy członkom rodziny, przyjaciołom, kurierowi lub innym zaufanym gościom. Nowa integracja z wideodomofonem IP DoorBird  oznacza, że teraz będziesz mógł również zdalnie otwierać drzwi za pomocą Linus® bezpośrednio przez aplikację DoorBird. Twoi goście czekają pod Twoimi drzwiami, a nikogo nie ma w domu? Nie martw się, możesz ich wpuścić dzięki Linus® Smart Lock!

Dzięki nowej integracji Linus®Smart Lock i wideodomofonu IP DoorBird  będziesz mógł cieszyć się tymi wspaniałymi korzyściami:

• Dowiedz się, kto Cię odwiedził, nawet gdy jesteś poza domem: dzięki aplikacji DoorBird możesz łatwo zintegrować go z własnym systemem automatyki domowej, wideodomofon IP DoorBird pozwoli Ci monitorować drzwi wejściowe, furtkę i drzwi garażowe. Co więcej, dzięki czujnikom ruchu i powiadomieniom na żywo w aplikacji, po naciśnięciu dzwonka do drzwi otrzymasz ostrzeżenie informujące o tym, że ktoś zjawił się przed Twoimi drzwiami.

 • Nigdy więcej nie przegapisz gościa: dzięki Yale i DoorBird nigdy już nie przegapisz gości! Dowiesz się, czy kurier lub Twoi znajomi byli u Ciebie w ciągu dnia, a nawet będziesz mieć możliwość prowadzenia z nimi dwustronnej rozmowy-bez względu na to, gdzie jesteś. Wszystko dzięki kamerze DoorBird. A dzięki integracji Linus® Smart Lock z aplikacją DoorBird, możesz łatwo otworzyć drzwi, nawet gdy jesteś poza domem za pomocą «DoorBird Connect». Rodzina lub przyjaciele dotarli pod Twoje drzwi, a ty nie zdążyłeś wrócić do domu? Możesz ich po prostu wpuścić dzięki Linus® Smart Lock.

Nigdy więcej niedostarczonych przesyłek: Linus® Smart Lock i wideodomofon IP DoorBird współpracują, aby zapewnić, że nieodebrane przesyłki z powodu nieobecności w domu i niewygodnej lokalizacji do odbioru, staną się przeszłością! Po prostu użyj Linus® Smart Lock, aby zapewnić kurierowi tymczasowy dostęp do swojego korytarza, tak aby mógł zostawić paczkę w środku, a nie przed drzwiami. Nawet podczas pracy zdalnej, dostawy nie muszą zakłócać Twojego napiętego harmonogramu. Nie musisz rezygnować ze spotkania online, przyznaj tylko dostawcy tymczasowy dostęp zza wygodnego biurka.

Jako główny dostawca inteligentnych rozwiązań zabezpieczających dom, któremu ufają miliony ludzi na całym świecie, jesteśmy zobowiązani do rozszerzenia naszego zakresu kompatybilnych zabezpieczeń oraz zapewniać integrację z zaufanymi partnerami w celu zwiększenia komfortu użytkowania naszych produktów.

Aby rozpocząć, kliknij poniższy link, aby połączyć swój wideodomofon DoorBird z naszym inteligentnym zamkiem Yale Linus®: https://www.doorbird.com/downloads/connect /cnt_yale_en.pdf