Kamera All-In-One to sposób na Twój spokój ducha

/Yale/Poland/2.%20Smart%20Living/KameraAIO-kwiecien20.png

Kamera All-In-One od Yale zapewnia bezpieczeństwo Twojego domu, gdziekolwiek jesteś. Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o tym, co dzieje się w domu, nawet gdy jesteś poza nim.

Dzięki funkcjom takim jak podgląd na żywo, rozmowa w czasie rzeczywistym, wykrywanie ruchu czy możliwość włączenia lampy wbudowanego reflektora, które są dostępne za pośrednictwem aplikacji Yale View, masz wszystko, czego potrzebujesz, aby kontrolować dostawy, odwiedziny znajomych lub przybycie sprzątaczki. Na przykład, jeśli przyjedzie dostawa, gdy jesteś poza domem, wykrywanie ruchu ostrzeże Cię, a kamera pozwoli Ci zobaczyć kuriera, a wbudowany głośnik pozwoli ci z nim porozmawiać.

Wszystko jest kontrolowane za pomocą aplikacji Yale View, która jest dostępna za darmo dla urządzeń z systemem iOS i Android. Konfiguracja i instalacja również są bardzo łatwe, a aplikacja poprowadzi Cię przez cały ten proces od początku do końca.

Nasza kamera łączy się z innymi produktami z rodziny Yale Smart Living, ale może też działać jako samodzielne urządzenie. Yale współpracuje również z Amazon Alexa i Google Assisant.

Yale Smart Living to inteligentne zabezpieczenia dla Ciebie, dzięki czemu możesz cieszyć się całkowitym spokojem z dowolnego miejsca.