Światła, kamera… ALARM!

/Yale/Poland/Yale_grafika%20all%20in%20one_poprawki_2.png

Wprowadziliśmy na rynek nową kamerę All-in-One, która zapewni Cię, że Twój dom jest bezpieczny, zarówno w dzień jak i w nocy.  

Kamera o wysokiej rozdzielczości, wbudowany reflektor aktywowany ruchem i alarm bezpieczeństwa sprawiają, że kamera All-in-One jest pierwszym produktem, który zabezpiecza cały dom – poprzez wszystkie funkcje w jednym urządzeniu.

Połączenie światła i dźwięku to doskonały sposób na odparcie ewentualnych intruzów, a także ostrzeżenie sąsiadów i przechodniów o zajściu, dzięki czemu możesz cieszyć się spokojem, wiedząc, że Twój dom jest w bezpiecznych rękach.

Kamera bezpieczeństwa All-in-One to urządzenie inteligentne, dzięki czemu możesz dokładnie wiedzieć, co dzieje się w domu, nawet gdy jesteś poza nim, dzięki natychmiastowym alertom w aplikacji.

Opcjonalne wykrywanie ruchu powiadomi Cię, gdy ktoś znajdzie się przy drzwiach wejściowych, kamera pozwoli Ci zobaczyć, kto to jest, a mikrofon pozwoli na rozmowę z tą osobą. Jeśli więc jest to kurier, możesz poprosić go o pozostawienie paczki w bezpiecznym miejscu.

Kamera zintegrowana jest z Amazon Alexa  - możesz więc użyć sterowania głosowego, aby aktywować kamerę za pomocą takich poleceń jak: „Alexa show me the front door” dla dodatkowej wygody.

Kamera nadaje się również do użytku w pomieszczeniach. Może chcesz mieć oko na psotnego zwierzaka, gdy jesteś w pracy? Kamera All-in-One poradzi sobie z tym bez problemu. Możesz nawet powiedzieć małemu psotnikowi, by zszedł z kanapy za pomocą wbudowanego głośnika!

Stephen Roberts, dyrektor ds. Marketingu w Yale, postrzega kamerę All-in-One jako doskonałe uzupełnienie inteligentnego systemu zabezpieczeń, mówiąc: „Drzwi wejściowe to najczęstszy sposób włamywania się złodziei do domu, dlatego naprawdę ważne jest, aby upewnić się, że są zabezpieczone. Nowa kamera All-in-One pomaga zapewnić bezpieczeństwo domu, a także ułatwia codzienne życie.”

„Teraz możesz wiedzieć, co dzieje się w domu, gdy jesteś poza nim, dzięki alertom aplikacji, które pozwalają śledzić dostawy paczek, przyjaciół przychodzących do domu lub nawet pojawiających się psów”.

Niezależnie od tego, czy chodzi o niespodziewanych odwiedzających, czy też martwisz się o swoje zwierzęta, kamera Yale All-in-One sprawi, że pozbędziesz się zmartwień.