Linus® Smart Lock został doceniony za swój wyjątkowy design podczas prestiżowych nagród Plus X Awards

/Yale/Poland/Images/23x10%20pxa%20final.jpg

Nagrodzony w czterech oddzielnych kategoriach, nasz Linus® Smart Lock został doceniony za innowacyjną technologię, wysoką jakość, niezwykły design i inteligentny, łatwy w użyciu system operacyjny.

Posiadający międzynarodowy zespół jurorów z 80 branż, 23 partnerów strategicznych i ponad 700 uczestniczących międzynarodowych marek, Plus X Award jest największym na świecie konkursie,
w którym przyznawane są nagrody za innowacyjność w dziedzinie technologii, sportu i stylu życia.
Dlatego z dumą ogłaszamy, że nasz nowy Linus® Smart Lock właśnie otrzymał 4 znaki jakości
w następujących kategoriach: Innowacja, Wysoka jakość, Design i Funkcjonalność.

Gwarancje jakości nadawane podczas Plus X Award od 18 lat zapewniają konsumentom wskazówki, pomagając im znaleźć innowacyjne i wysokiej jakości produkty, które warto kupić.
W tym roku nasz Linus® Smart Lock również znalazł się na tej ekskluzywnej liście!

Jako produkt wyróżniony w 4 oddzielnych kategoriach, jury było szczególnie pod wrażeniem zaawansowanej technologii wbudowanej w inteligentny zamek, a także wysokiej jakości produktu.
W rezultacie Linus® otrzymał nagrodę w kategorii Innowacja oraz Wysoka Jakość.

Jakby tego było mało, zadbany i elegancki design Linus® Smart Lock został doceniony w kategorii Design,
a wspaniałe wrażenia w użytkowaniu i innowacyjne funkcje oferowane przez inteligentny zamek zapewniły Linusowi® czwarte i ostatnie wyróżnienie: Funkcjonalność.

Jako produkt nagrodzony w 4 oddzielnych kategoriach, Linus® automatycznie zyskał szansę na zdobycie prestiżowej nagrody Najlepszy Produkt Roku, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni już 15 maja 2021 roku!