Linus® zdobył dwie nagrody za swój wyjątkowy design w prestiżowym konkursie Red Dot Awards

/Yale/Poland/23x10%20LINUS%20BANNERS_V02.jpg

Organizowana w Essen w Niemczech, gala Red Dot Awards sięga tradycją 1955 roku i ma na celu wyróżnienie najlepszych projektów i innowacyjnych produktów. Podczas tegorocznej edycji Linus® Smart Lock od Yale otrzymał nie jedną, ale aż dwie nagrody w osobnych kategoriach!

Nagrody Red Dot od dawna są uznawane za jedne z najbardziej pożądanych odznaczeń jakości i designu na całym świecie. Konkurując z tysiącami produktów z 49 różnych dziedzin, Linus® zdobył nagrodę w kategoriach: System bezpieczeństwa i Inteligentne produkty.

Linus® Smart Lock został oceniony przez 40 międzynarodowych ekspertów, którzy przetestowali, omówili i ocenili każde z 6500 zgłoszeń indywidualnie i porównali je pod względem kryteriów, takich jak: stopień innowacyjności, funkcjonalności, trwałości i ekologiczności. Cechując się subtelnym i zaokrąglonym kształtem, miłej w dotyku powierzchni i perfekcyjnemu wykończeniu szczotkowanego metalu, Linus® zachwycił jury swoim eleganckim i inteligentnym designem.

Dzięki temu niesamowitemu sukcesowi, Linus® zostanie oznaczony etykietą zwycięzcy Red Dot i zaprezentowany w roczniku Red Dot Design, dostępnym na międzynarodowych wystawach oraz w Internecie. Zdobycie nagród oznacza również, że Yale dołączy do ekskluzywnej sieci Red Dot, której celem jest zgromadzenie najlepszych w branży projektowej.

Jesteśmy zachwyceni wielkim sukcesem zamka Linus® i nie możemy się doczekać udziału w ceremonii wręczenia nagród Red Dot w Essen 22-go czerwca, gdzie będziemy, by uczcić najbardziej przełomowe osiągnięcia w zakresie projektowania i innowacji produktów!