Linus® zdobył nagrodę za elegancki, inteligentny design w European Product Design Awards

/Yale/Poland/23x10%20EPDA%20VISUAL.jpg

Linus® Smart Lock został wyróżniony w kategorii produktów wnętrzarskich za dążenie do poprawy codziennego życia dzięki eleganckiemu, inteligentnemu designowi i funkcjonalności.

European Product Design Awards to jeden z najbardziej znanych konkursów z kategorii wzornictwa na całym świecie, który rok rocznie otrzymuje zgłoszenia z całego świata. Ma na celu nagrodzenie strategicznego myślenia i wyobraźni włożonej w tworzenie wspaniałego produktu zarówno przez zespoły projektowe, jak i indywidualnych projektantów.

Jako produkt, który ma na celu ułatwienie życia konsumentom, dzięki eleganckiemu wzornictwu i najnowocześniejszej technologii, Linus® Smart Lock został porównany z setkami międzynarodowych zgłoszeń przez profesjonalne jury EPDA. Został on oceniony na podstawie różnych kryteriów, w tym innowacyjności, estetyki, funkcjonalności i współczynnika emocjonalnego.

Zdobywając punkty we wszystkich tych kategoriach, Linus® na nowo definiuje bezpieczeństwo w domu, umożliwiając swoim użytkownikom zdalne ryglowanie i odryglowanie drzwi, sprawdzanie stanu drzwi, przyznawanie wirtualnych kluczy i sprawdzanie, kto przychodzi i kiedy, dzięki przyjaznej dla użytkownika aplikacji Yale Access – dopasowując się jednocześnie do stylowych i nowoczesnych domów.

Wykonane z najwyższej jakości materiałów, oszałamiające wykończenie ze szczotkowanego metalu jest dostępne w kolorze srebrnym lub matowej czerni. Aby uzyskać ten nowoczesny, minimalistyczny wygląd, słynny szwajcarski projektant produktów Yves Behar zastosował miękkie przejścia powierzchniowe, zaokrąglone krawędzie i teksturowane wykończenie.

Jesteśmy dumni z tego niesamowitego sukcesu i nie możemy się doczekać możliwości wzięcia udziału w przyszłorocznej ekskluzywnej imprezie EPDA. Jako jeden ze zwycięzców Linus® pojawi się również w Księdze zwycięzców EPDA i galerii online!