Miej oko na swój dom

/Yale/Poland/YALE_grafika%2017.07.jpg

Czas otworzyć drzwi do bezpieczeństwa domu za pomocą smartfona. Skoro już pozwoliłeś bankom, firmom ubezpieczeniowym, ulubionym liniom lotniczym i restauracjom na dostęp do Twojego telefonu, teraz nadszedł czas, aby zrobić to samo z bezpieczeństwem domu.

Zaufanie w telefonii komórkowej powoduje wzrost bezpieczeństwa w domach kontrolowanych przez aplikacje. Yale odpowiada połączonym ekosystemem bezpieczeństwa. 

W miarę jak konsumenci coraz częściej przenoszą swoje życie do środowiska bardziej „inteligentnego”, niektóre elementy mogą być znacznie prostsze do przejścia i dostarczać znacznie więcej korzyści niż oczekiwano. Yale skoncentrowało się na dostarczeniu produktów, które nie tylko działają jako samodzielne rozwiązania, lecz także w znacznym stopniu integrują się z inteligentnym systemem bezpieczeństwa domu. Kiedy konsumenci zaadoptowali technologię opartą na aplikacjach na smartfonach, aby wykonać niektóre z najbardziej zaufanych zadań związanych z rezerwacjami hoteli, lotami, a nawet konsultacjami z lekarzem za pośrednictwem smartfona, uzyskanie dostępu do domu i ochrona nieruchomości za pomocą technologii mobilnej to naturalna ewolucja. 

To, co tradycyjnie stanowiło zadanie zamka i klucza, alarmu monitorującego, a nawet oddzielnego systemu CCTV, zostało zintegrowane, aby zapewnić jedyny punkt sterowania za pomocą urządzenia mobilnego. Rynek inteligentnych domów w końcu zaczyna działać.

Badania Yale wykazały, że 61 procent gospodarstw domowych posiada co najmniej jedno urządzenie. Ludzie twierdzą, że chcą urządzeń, które pomogą im zaoszczędzić pieniądze lub zwiększyć bezpieczeństwo, zamiast po prostu oferować wygodę. Coraz więcej konsumentów postrzega swój smartfon jako „pilot zdalnego sterowania” do domu, przy czym 46 procent twierdzi, że dom może być czymś kontrolowanym przez urządzenie mobilne.

Łącząc inteligentne zamki, kamery wewnętrzne i zewnętrzne oraz inteligentne alarmy domowe, konsumenci mogą dostosować ekosystem do swoich potrzeb. Kiedy ludzie przeniosą swoje bezpieczeństwo domowe na smartfon i doświadczą zwiększonego poziomu kontroli i czasu, który im na to pozwala, nie będą mogli żyć bez niego.