Najinteligentniejszy domowy alarm firmy Yale jest już dostępny ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami, których potrzebujesz

/Yale/Poland/Banners/MAY_05_21%2023x10%20NEWS%20BANNER%20HUB%20V01.jpg

Ze spokojem ducha ciesz się wakacjami dzięki inteligentnemu alarmowi Sync od Yale.

Lato to czas, w którym nasze myśli skupiają się głównie na wakacyjnych przygodach oraz spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Jednak jest to również czas na zastanowienie się nad bezpieczeństwem domów.

Firma Yale ze swoim 180-letnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa, stworzyła Sync Smart Home Alarm, aby zapewnić nowy poziom bezpieczeństwa dla domu, bez względu na to czy właściciel jest w nim obecny czy nie. Jest to rozwiązanie doskonałe i nie wymaga płacenia dodatkowych opłat abonamentowych!

W kategorii inteligentny projekt podczas prestiżowego konkursu DIY Week Awards w Wielkiej Brytanii,
Sync Smart Home Alarm firmy Yale został uznany, jako produkt zabezpieczający roku 2020.
Inteligentny alarm to znakomity przykład doskonałości i innowacji w sektorze majsterkowania
i inteligentnych domów.

Ponadto, aby życie było jeszcze łatwiejsze, a każdy dom może być jeszcze bezpieczniejszy, alarm Sync Smart Home jest kompatybilny z Amazon Alexa, Google Home, Apple Watch *, Philips Hue i nie tylko.

Idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą podróżować tego lata, to integracja Sync Alarm
z inteligentnymi żarówkami Philips Hue. To połączenie światła i dźwięku, które odstraszą włamywaczy.

Wakacje w domu? Bez trwogi się o to, co dzieje się na dole domu, kiedy życie toczy się na jego górnym poziomie. Dzięki funkcji częściowego uzbrojenia użytkownicy mogą aktywować alarm na dole domu
z poziomu aplikacji Yale Home lub wybranego asystenta głosowego. Będąc na piętrze gwarantujemy pewność, co dzieje się w różnych pokojach domu.

Alarm Sync Smart Home został zaprojektowany z myślą o łatwej instalacji z akcesoriami znajdującymi się
w zestawie. Aby rozszerzyć swoje domowe systemy alarmowe, klienci mogą dokupić łatwe do połączenia akcesoria, które najlepiej pasują do ich nieruchomości. Do ich montażu nie potrzebne są śruby.
To sprawia, że jest idealny do każdego domu, zarówno dla właścicieli, jak i najemców. Dzięki możliwości dodania do 40 akcesoriów do jednego systemu, Sync jest idealnym produktem, który zapewni użytkownikom spersonalizowane zabezpieczenia.

Co więcej, właściciele domów mogą skorzystać z 200-metrowego rozszerzonego zasięgu Sync, który pozwoli im zabezpieczyć budynki gospodarcze, takie jak np.: garaż. Funkcja geolokalizacji podpowiada różne funkcje alarmowe w oparciu o technologię GPS. Na przykład przypominanie użytkownikom o ustawianiu alarmu, gdy wychodzą z domu, zapewniając im inteligentną ochronę każdego dnia.

Aby uzyskać więcej informacji o nowym alarmie Sync Smart Home firmy Yale, zachęcamy do odwiedzenia strony: https://www.yalelock.pl/pl/yale/polish-startpage/produkty/alarmy-bezprzewodowe/gama-alarmow-sync/

* Apple Watch model 2 lub model następujący