Nowa integracja Yale z Philips Hue zapewnia jeszcze bardziej inteligentny dostęp do domu

/Yale/Poland/Banners/PHILIPS%20HUE_23x10%20RATIO%20IMAGE%20AW.jpg

Oświetl sobie drogę po powrocie do domu i wyjdź z niego bez zmartwień.

Czy zawsze marzyłeś o przybyciu do domu, w którym światło w przedpokoju zapala się jak tylko otworzysz drzwi, dzięki czemu natychmiast możesz poczuć się bezpiecznie i mile widziany? A może po prostu szukałeś rozwiązania, które pomoże Ci pamiętać o wyłączaniu światła, kiedy wychodzisz z domu, aby rachunki za prąd nie psuły Ci humoru co miesiąc? Jeśli tak, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W Yale jesteśmy zobowiązani do ciągłego udoskonalenia naszych produktów i cieszymy się, że możemy zaprezentować zupełnie nowe funkcje, jednocześnie z niedawną premierą naszego Linus® Smart Lock.

Ponieważ zamki drzwiowe i oświetlenie odgrywają tak ważną rolę w naszych domach, zarządzanie nimi razem ma sens! Dzięki nowej integracji naszego zamka Linus i inteligentnego systemu oświetlenia Philips Hue, będziesz w stanie to zrobić, a także skorzystać z dodatkowych funkcji. 

Skierowany do tych, którzy są zainteresowani bezpieczeństwem i wygodą. Kolejna integracja jest następstwem naszej dotychczasowej współpracy z Philips Hue w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Dzięki temu nasze alarmy gamy Sync i SR są już zintegrowane z inteligentnymi światłami Philips Hue od Signify. Połączenie światła i dźwięku w celu stworzenia niezawodnego podwójnego odstraszania, zniechęci potencjalnych włamywaczy, jednocześnie dając właścicielom domów wizualną zapewnienie, że ich dom jest chroniony. 

„Jako lider w dziedzinie inteligentnego oświetlenia, nieustannie pracujemy nad tym, aby Philips Hue był jeszcze bardziej połączony z inteligentnymi domami. Dlatego mamy silny ekosystem partnerów i „Przyjaciół Hue”, takich jak Yale ”- mówi Jasper Vervoort, Business Leader Philips Hue w Signify. „Razem z Yale pomagamy zapewnić konsumentom bezpieczeństwo i spokój ducha, łącząc zalety inteligentnych zamków i inteligentnego oświetlenia.” 

Teraz integracja z Linus® zapewni Ci jeszcze większy spokój, wiedząc, że Twój dom jest bezpieczny - niezależnie od tego, czy jesteś w nim, czy nie, wnieś magię do tego, jak doświadczasz codziennych zadań dzięki prawdziwie spersonalizowanemu, inteligentnemu domowi. 

Instalując Linus® Smart Lock na drzwiach wejściowych i konfigurując inteligentny systemem oświetlenia Philips Hue w swoim domu, będziesz mógł korzystać z tych wspaniałych, nowych funkcji:

● Witaj w domu: Ciesz się wspaniałym powitaniem w domu, gdy drzwi odryglują się automatycznie, a światła włączą się, oświetlając Ci drogę do środka.

● Wychodź z domu bez zmartwień: użyj blokowania jednym dotknięciem za pomocą klawiatury Yale Smart Keypad, kiedy wychodzisz z domu, a światła wyłączą się. Zautomatyzuj światła, aby symulować swoją obecność w domu i zapewnić sobie spokój ducha, gdy jesteś daleko.

 ● Udziel dostęp do swojego domu: Spraw, aby Twoi goście czuli się mile widziani w Twoim domu, dzięki światłom, które magicznie włączają się i drzwiom, które otwierają się za pomocą telefonu lub klawiatury. 

Zamki drzwiowe i oświetlenie niewątpliwie odgrywają istotną rolę w naszych domach. Zdecydowanie ma to sens, aby zsynchronizować i zarządzać tymi dwoma elementami jednocześnie. Są to podstawowe sfery domu, z którymi wchodzisz w interakcje wiele razy dziennie i które w ciągu ostatnich kilku lat znacznie wykroczyły poza ich pierwotne, podstawowe funkcje. Integrując dostęp do domu i oświetlenie, będziesz w stanie uczynić swoje drzwi wejściowe jeszcze bardziej inteligentnymi.

Jako wiodący dostawca inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa domu, którym ufają miliony ludzi na całym świecie, jesteśmy zaangażowani w rozwijanie naszego inteligentnego ekosystemu produktów i zapewnianie integracji z zaufanymi partnerami w celu zwiększenia komfortu inteligentnego domu. 

Na co czekasz? Po prostu uruchom swoją aplikację mobilną Yale Access i / lub Philips Hue i uczyń swój dom jeszcze inteligentniejszym!