Podsumowanie CES 2020 w Las Vegas

/Yale/Poland/2.%20Smart%20Living/IMG_1402.JPG

Nasz zespół wrócił właśnie z targów CES 2020, jednego z największych wydarzeń technologicznych na świecie. W Las Vegas mieliśmy okazję zaprezentować zupełnie nowe produkty i spotkać się z przedstawicielami najbardziej poważanych mediów branżowych na świecie.

Uczestnicy targów mieli okazję zobaczyć nasze nowe produkty na żywo, a my wśród nowości mogliśmy im zaprezentować między innymi Linus® Smart Lock – zautomatyzowany inteligentny zamek, będący jednym z najnowocześniejszych urządzeń w swojej klasie. Podczas spotkania zademonstrowaliśmy, jak Linus® pozwala zamykać i odblokowywać drzwi w pełni automatycznie, bez użycia fizycznego klucza. Za pomocą aplikacji możemy zapewnić dostęp do naszego domu innym osobom oraz posiadamy pełną historię udostępniania – wszystko to z poziomu naszego telefonu, z dowolnego miejsca na świecie.

Targi CES 2020 były również idealną okazją do wprowadzenia nowych produktów z rodziny Smart Storage - Smart Safe i Smart Cabinet Lock. Smart Safe pozwala sparować telefon z sejfem i kontrolować go w pełni dzięki aplikacji Yale Access. Natomiast Smart Cabinet Lock, który mieści się w szafkach czy szufladach, a także jest kontrolowany przez aplikację Yale Access, pozwala zabezpieczyć produkty, takie jak środki czystości, leki czy alkohol, które należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Firma Yale dokłada wszelkich starań, aby zapewnić spokój ducha i wygodę poprzez inteligentne zamki oraz inne produkty, które zabezpieczają ważne dla nas przedmioty – od biżuterii i dokumentów po lekarstwa.

Wkrótce więcej informacji na temat Linus®, Yale Smart Storage Solutions oraz pozostałej części inteligentnego systemu bezpieczeństwa na naszej stronie yalelock.pl.