Spokój ducha, że Twój dom jest chroniony dzięki zestawowi CCTV

/Yale/Poland/2.%20Smart%20Living/artyku%c5%82_cctv.jpg

Kamery CCTV Yale Smart Home zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić pełną ochronę Twojej nieruchomości w dzień i w nocy, umożliwiając podgląd, nawet gdy jesteś poza domem.

Kamery oferują podgląd na żywo wyraźnych, szczegółowych filmów w wersji Full HD 1080, wykrywanie ruchu i ulepszone widzenie w nocy w odległości do 20 m, dzięki czemu użytkownik ma wyraźny obraz nawet w nocy lub przy złych warunkach pogodowych. Zestaw CCTV jest kontrolowany za pośrednictwem aplikacji Yale View dostępnej zarówno w Apple App Store, jak i Google Play na smartfona lub tablet.

Indywidualne wykrywanie, inteligentne wyszukiwanie

Funkcja wykrywania ruchu pozwala spersonalizować wymagania i ustalić, które obszary będą objęte jej kontrolą, a które pozostaną ignorowane. System powiadomień na smartfonie może ostrzegać o wykryciu ruchu w wyznaczonym przez nas obszarze. Funkcja inteligentnego wykrywania uruchamia nagrywanie po wykryciu zdarzenia, umożliwiając przeglądanie zapisanego materiału dzięki funkcji odtwarzania w aplikacji. To sprawi, że będziesz dokładnie wiedzieć, co się stało o każdej porze dnia i nocy.

Łatwy w konfiguracji i do rozbudowy

Konfiguracja kamer jest prosta. Wystarczy podłączyć cyfrowy rejestrator wideo i kamery, podłączyć rejestrator DVR do ekranu za pomocą dostarczonego kabla HDMI i postępować zgodnie z instrukcjami kreatora instalacji krok po kroku. Trwa to naprawdę niedługo i jest proste w obsłudze. System można również rozbudowywać. Jeśli chcesz rozszerzyć zasięg, możliwe jest podłączenie nawet do czterech kamer przewodowych i dwóch kamer WIFI.

Yale Smart Home CCTV. Część gamy produktów Yale Smart Living.

Nasz inteligentny dom CCTV łączy się z innymi produktami z rodziny Smart Living. Yale Smart Living to inteligentny sposób na ochronę domu.