Alarm Sync z nagrodą DIY Week Award

/Yale/Poland/Fotografia%20do%20artyku%c5%82u.PNG

Inteligentny alarm domowy firmy Yale przebił silną konkurencję, w tym Masterlock, na prestiżowym wydarzeniu branżowym i został uznany za produkt roku 2019 w sekcji bezpieczeństwo w Wielkiej Brytanii podczas DIY Week Award.

Nagrody są wyrazem uznania dla doskonałości i innowacji w branży DIY, a Alarm domowy Sync jest tego doskonałym przykładem. Integracja z Philips Hue i Amazon Alexa wprowadza nowy poziom bezpieczeństwa w domu.

Z pakietem funkcji, w tym pełną kontrolą za pomocą aplikacji, kompatybilnością smartwatcha oraz funkcjami dostępnymi z dowolnego miejsca na świecie, nic dziwnego, że system alarmowy Yale zdobywa nagrody.

Funkcja geolokalizacji przypomina o ustawieniu alarmu, gdy wychodzisz z domu, dając ci jedną rzecz mniej do zamartwiania się, a inni użytkownicy otrzymają alerty i powiadomienia w czasie rzeczywistym, kiedy alarm jest używany.

Alarm Sync współpracuje z Philips Hue i Amazon Alexa, łącząc światła, dźwięk i głos, aby stworzyć najlepszy środek odstraszający włamywaczy. Poproś Alexę o uzbrojenie domu lub włączenie światła Philips Hue. Spraw, aby bezpieczeństwo było jeszcze mądrzejsze, używając lamp Philips Hue sygnalizującego intruzów czerwonymi migającymi światłami po uruchomieniu alarmu.

Alarm jest pozbawiony kabli dla szybkiej i łatwej instalacji, a akcesoria można łatwo sparować z alarmem Sync, umożliwiając dostosowanie systemu do 40 akcesoriów do indywidualnych potrzeb. Teraz dzięki zwiększonemu zasięgowi 200 m, garaże i budynki gospodarcze są również bezpieczne. I masz pewność, że ​​twój dom i otaczające go rzeczy są bezpieczne i chronione.