Udostępniaj klucz w bezpieczny sposób

/global/scaled/1104x556x771x44x1020x510/Yale-Poland-2. Smart Living-keybox_artykuł.jpg

Ile razy zdarzyła Ci się sytuacja, że Twoje dzieci wróciły wcześniej do domu nie mając do niego klucza, podczas gdy Ty byłeś w pracy? Lub też niespodziewanie przyjechała teściowa zostawić gulasz, który zrobiła, a Was nie było w domu? Takich i podobnych sytuacji jest więcej.

Zewnętrzna skrytka na klucz Yale Y500/187/1 to rozwiązanie tego problemu. Dzięki niemu możesz łatwo i bez ryzyka udostępniać klucze. Czy to dla firmy sprzątającej, budowlańców czy gościom, którzy wynajmują Twoją nieruchomość.

Mocna i bezpieczna

Skrytka na klucze Yale o Y500/187/1 jest wykonana z grubej stali i wyposażona w zamek szyfrowy dla łatwości użytkowania. Zamek ten jest regulowany, ustawiany za pomocą 4 cyfrowego szyfru, który możesz przekazać osobie odwiedzającej dom podczas Twojej nieobecności. Skrytka jest niewielka, dlatego nie wyróżnia się na tle budynku. Zmieścić do niej możesz ok. 3 przeciętnej wielkości klucze.

Łatwa w montażu i użytkowaniu

Skrytkę należy zamontować do ściany za pomocą pakietu montażowego oraz instrukcji dołączonej do zestawu. Wystarczą 3 proste kroki, aby ustawić kod do skrytki. W jej środku znajdziesz również praktyczny haczyć na klucze.

Dodatkowe bezpieczeństwo

Aby zachować maksymalny poziom bezpieczeństwa drzwiczki od skrytki nie zamkną się, dopóki kod nie zostanie zaszyfrowany. Nie musisz się więc martwić, że ktoś je otworzy przez Twoją nieuwagę.