Yale i Operto połączyły swoje siły, aby zapewnić w pełni zautomatyzowane meldowanie gości

/Yale/Poland/Images/OPERTO_23x10%20RATIO%20IMAGE%20V02.jpg

Nasz nowy Linus® Smart Lock ma teraz możliwość integracji z oprogramowaniem Operto, oferując całodobową usługę zameldowania i wymeldowania dla wynajmujących.

Przekazywanie kluczy jest niezwykle czasochłonne, kosztowne i stanowi prawdziwą niedogodność dla gości, zwłaszcza w czasach globalnej pandemii! Właśnie dlatego Operto, wiodący system automatyzacji nieruchomości, nawiązał z nami współpracę. Dzięki temu możemy zaoferować automatycznie programowany inteligentny zamek Linus®, który łączy się z rezerwacjami w czasie rzeczywistym i umożliwia dostęp bezkluczykowy do drzwi.

Niezależnie od tego, czy jest używany do wynajmu krótkoterminowego, domków letniskowych, małych B&B czy dużych marek hotelarskich, zautomatyzowane operacje Operto zintegrowane z naszym Linus® Smart Lock pozwolą zaoszczędzić czas gości i zarządców nieruchomości, oferując im bezpieczne i bezproblemowe wynajmowanie.

Rozwiązanie Operto w pełni automatyzuje wejście gości poprzez zaprogramowanie unikalnych kodów wejściowych dla każdej rezerwacji do naszego Linus® Smart Lock z inteligentną klawiaturą Yale, dając gościom możliwość przychodzenia i wychodzenia w dowolnym momencie oraz eliminując potrzebę korzystania z dodatkowych aplikacji.

Unikalne kody wejściowe mogą być ważne przez ustalone dni i godziny, wygasając automatycznie po zakończeniu rezerwacji i ułatwiając zarządcom nieruchomości wpuszczanie i wypuszczanie gości z ich nieruchomości. Dla dodatkowego spokoju ducha, obszerne dzienniki dostępu pokazują dokładnie, kto pojawił się w danej nieruchomości i kiedy. Ty i Twoi zaufani pracownicy zostaniecie powiadomieni nawet przy wymeldowaniu i zakończeniu sprzątania!

Integracja zapewni prawdziwie inteligentny pobyt wszystkim Twoim gościom i da im kontrolę nad obiektem, dzięki czemu poczują się jak w domu! Dzięki portalowi oferowanemu przez Operto, goście będą mogli sami obsługiwać zamek, regulować ogrzewanie lub klimatyzację, a nawet zameldować się wcześniej podnosząc komfort pobytu.

Dzięki ekspansywnemu ekosystemowi produktów Operto, zarządcy nieruchomości mogą korzystać z różnych inteligentnych urządzeń w połączeniu z Linus® Smart Lock, aby poprawić komfort wynajmu. Obejmuje on termostaty i czujniki obecności hałasu, zapewniające wygodę i zwiększające wydajność. Niezależnie od tego, czy zarządzasz kilkoma domkami, czy setkami mieszkań, Operto automatyzuje te nieruchomości na dużą skalę, integrując się bezpośrednio z systemem zarządzania nieruchomościami.

Jako marka, której ufają miliony ludzi na całym świecie, dążymy do poszerzania i unowocześniania naszej oferty poprzez nowe produkty i współpracę z zaufanymi partnerami, aby zapewnić naszym konsumentom wygodne, inteligentne i bezpieczne doświadczenia, które są pożądane w dzisiejszych czasach.