Yale Linus® Smart Lock w finale konkursu iF DESIGN AWARD 2021!

/Yale/Poland/6.%20News/Additional%20Linus%20Landing%20Page%20Module%20V02.jpg

Data i lokalizacja: Międzynarodowy, najwyższej klasy zespół składający się 91 ekspertów wybrał Yale do udziału w ostatniej rundzie konkursu iF DESIGN AWARD 2021 za projekt zamka Linus® Smart Lock. W rezultacie Yale z sukcesem przeszła przez jeden z najważniejszych konkursów projektowych na świecie i zakwalifikowała się do etapu finałowego iF.

W ostatecznej rundzie, która odbędzie się już teraz, eksperci od designu zadecydują, kto otrzyma upragnioną nagrodę iF DESIGN AWARD 2021. Z niecierpliwością czekamy na ostateczną decyzję, czy innowacyjny projekt Yale Linus® Smart Lock zwycięży w tej spektakularnej konkurencji.

Nagroda iF DESIGN AWARD jest corocznie przyznawana przez najstarszą na świecie niezależną instytucję projektową, iF International Forum Design GmbH w Hanowerze.

Liczba uczestników pierwszej rundy przyniosła rekordową liczbę zgłoszeń: jury musiało wybrać najlepsze 50 procent wszystkich zgłoszeń z około 10 000 zgłoszeń z 52 krajów do jury finałowego iF.

Bardziej szczegółowe informacje na temat Linus® Smart Lock można znaleźć w sekcji „Finaliści” w iF WORLD DESIGN GUIDE

Link: https://ifworlddesignguide.com/design-guide/get-inspired/if-design-award-2021-finalists-collection

O Yale

Yale, jedna z najstarszych, międzynarodowych marek na świecie, to najbardziej znana firma w branży zamków. Rodzinna firma założona w Ameryce Linus Yale Jr. eksperymentowała z zamkiem opartym na mechanizmie, który po raz pierwszy zastosowali starożytni Egipcjanie ponad 4000 lat temu. W ten sposób wynalazł słynny mechanizm zapadkowy, który jest nadal szeroko stosowany w branży zabezpieczeń.

Na początku XX wieku firma rozwinęła się na całym świecie i zatrudniała ponad 12 000 osób. W sierpniu 2000 roku firma Yale została zakupiona przez grupę ASSA ABLOY.

O nagrodzie iF DESIGN AWARD

Od 1954 roku iF DESIGN AWARD jest uznawana za arbitra jakości za wyjątkowy design. Marka iF jest znana na całym świecie z wyjątkowych usług projektowych, a iF DESIGN AWARD jest jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie. Zgłoszenia są przyznawane w następujących dyscyplinach: produkt, opakowanie, projektowanie komunikacji i usług, architektura i architektura wnętrz oraz UI / UX i koncepcja profesjonalna. Wszystkie nagrodzone prace są przedstawione w iF WORLD DESIGN GUIDE oraz w aplikacji iF design.

Aby uzyskać więcej informacji i materiał zdjęciowy, prosimy o kontakt:

Imię - Angelique Charbonnier
Tytuł - Menedżer marketingu Yale EMEA
Telefon: 0044 7 825 275 357
E-mail: Angelique.charbonnier@assaabloy.com