Yale na CES 2020

/Yale/Poland/2.%20Smart%20Living/Yale_2020_produktyLV_4.png

Targi Consumer Electronics Show 2020 tuż za rogiem i już nie możemy się ich doczekać. Będziemy w Las Vegas od 7 do 10 stycznia i mamy do zakomunikowania kilka ciekawych newsów.

CES to największe na świecie targi elektroniki użytkowej oraz nowych technologii, odbywające się co roku w Las Vegas, gdzie nie tylko technologiczni giganci, ale i mniejsi producenci wyznaczają trendy na najbliższe miesiące. Przez te kilka dni, oczy całego technologicznego świata skierowane są na Las Vegas, więc nie może zabraknąć tam i nas.

Na targach zaprezentujemy wiele nowości, będą to zarówno całkiem nowe produkty, ale również aktualizacje i nowe wersje tych obecnych.

Jako światowi eksperci w dziedzinie inteligentnego bezpieczeństwa w domu, Yale z pasją pomaga ludziom chronić to, co dla nich najważniejsze. Możesz więc spodziewać się pokazów na żywo produktów Yale, które mogą sprawić, że dom będzie bezpieczniejszy i bardziej inteligentny niż kiedykolwiek wcześniej.

Będziesz w Las Vegas? Odwiedź nas na CES! Znajdziesz nas w Hotelu Weneckim usytułowanym przy 3355 S Las Vegas Blvd, gdzie będziesz mógł obejrzeć najlepszą i najnowszą ofertę Yale. Nie zapomnij również o prezentacji zespołu Yale pt.: „Cyfrowe doświadczenie!” [„Digital Experience!”] 6 stycznia, podczas której będziesz mógł obejrzeć nasze produkty jeszcze przed rozpoczęciem targów!