Yale na Targach Mieszkań i Domów 2018

/Yale/Poland/News/Assa_Abloy_01.jpg

Miło nam poinformować, że po raz kolejny weźmiemy udział w Targach Mieszkań i Domów organizowanych w największych miastach w Polsce. Odbędą się one na przełomie września i października w Poznaniu (8-9 września), Gdańsku (15-16 września), Krakowie (22-23 września) i Warszawie (6-7 października).        

Targi dedykowane są osobom zainteresowanym kupnem nieruchomości oraz wszystkim tym, którzy są na etapie wykańczania swoich mieszkań i domów. W każdym z miast zaprezentuje się blisko 100 wystawców, którzy przygotują m.in. spotkania z ekspertami, specjalne strefy i wiele innych atrakcji, które co roku przyciągają tysiące odwiedzających.

Na naszych stoiskach zaprezentujemy system Yale Smart Living. Będzie to doskonała okazja, aby przedstawić nasze innowacyjne rozwiązanie i zaprezentować odwiedzającym wszystkie jego funkcjonalności. Osoby, które szukają inteligentnych rozwiązań do swoich domów i mieszkań, z pewnością zainteresują się możliwością wygodnej kontroli nad domowym bezpieczeństwem. Projekt naszej ekspozycji, utrzymany w odcieniach bieli i szarości, wyróżnia się minimalistycznym i nowoczesnym wyglądem, z charakterystyczną dla Yale Smart Living identyfikacją wizualną. Przyjazna przestrzeń zachęca do rozmowy z naszymi ekspertami, którzy przekażą szczegółową wiedzę na temat kompleksowego systemu, łączącego zalety inteligentnych zamków, alarmów, wizjerów i kamer WiFi.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. W przypadku dodatkowych pytań służymy pomocą i prosimy o bezpośredni kontakt.

Yale na targach Mieszkań i Domów 2018:

Poznań: 8-9 września, stoisko H21

Gdańsk: 15-16 września, stoisko G6                        

Kraków: 22-23 września, stoisko H11

Warszawa: 6-7 października, stoisko E11