Yale prezentuje Linus® Smart Lock, inteligentny zamek będący efektem 180 lat doświadczenia w dziedzinie bezpieczeństwa

/Yale/Poland/2.%20Smart%20Living/Yale_Terra_s3547.jpg

Ciężko wyobrazić sobie lepsze miejsce do prezentacji nowych produktów, niż targi CES w Las Vegas. Na kończącej się właśnie edycji 2020, ogłosiliśmy i pokazaliśmy Linus® ­– nasz nowy zautomatyzowany inteligentny zamek, który oferuje klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa i najlepszy w swojej klasie design.

Sercem Linus® jest niezwykle zaawansowane oprogramowanie i przyjazna dla użytkownika aplikacja Yale Access, za której pomocą będziemy mogli zamykać i otwierać drzwi, udzielać bez kluczykowego dostępu do naszego domu innym osobom oraz mieć wgląd w pełną historię tego, kto nasze drzwi otwierał, bądź zamykał.

Zaledwie dzień po premierze, Linus® Smart Lock, został wyróżniony na CES 2020 nagrodą „Ambient Top Pick”.

Linus® to jednak nie tylko wysoce zaawansowane funkcje, ale również nowoczesny i subtelny design, dzięki czemu staje się dobrą propozycją dla tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z inteligentnym domem. To stylowy produkt, który idealnie wpasowuje się we współczesne trendy, dając użytkownikom wygodę i bezpieczny dostęp z poziomu smartfona.

Nowy Linus® Smart Lock wykorzystuje innowacyjną technologię DoorSense™, dzięki której otrzymamy powiadomienie w aplikacji, za każdym razem gdy ktoś otworzy lub zamknie drzwi. Dzięki temu zawsze możemy być spokojniejsi, mając pewność, że nasz dom został zamknięty.

Z poziomu aplikacji Yale Access możemy również zautomatyzować zamek Smart Lock. Funkcja Linus® auto-lock, pozwala na ustawienie automatycznego zaryglowania drzwi, jak tylko zostaną zamknięte, lub po upływie ustalonego wcześniej czasu. Funkcja ta, wykryje również nasze przybycie i automatycznie odrygluje drzwi, gdy zjawimy się pod domem.

Tworząc tak niezwykły produkt jak Linus®, firma Yale starała się zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na wysoce estetyczne inteligentne rozwiązania dla bezpieczeństwa domu. By osiągnąć cel, Yale współpracowało ze szwajcarskim projektantem Yves Behar, będącym dyrektorem kreatywnym August ­– siostrzanej firmy Yale – oraz założycielem wielokrotnie nagradzanej firmy Fuseproject.