Yale weźmie udział w DISTREE EMEA w Monako

/Yale/Poland/2.%20Smart%20Living/distree.png

DISTREE EMEA to wiodące wydarzenie z branży ICT i Smart Home skierowane do europejskich wystawców. W dniach 18-21 lutego w luksusowym hotelu Fairmont w Monako odbędzie się spotkanie przedstawicieli z branż technologicznych i teleinformatycznych, aby poznać najlepsze technologie i innowacje w tej kategorii.

Cieszymy się, że możemy wziąć udział w tegorocznej edycji DISTREE EMEA - wydarzeniu dostępnym tylko na zaproszenie, podczas którego wybrani nabywcy z Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu mają możliwość interakcji z innymi właścicielami, a także okazję do poznania klientów. Spotkania są organizowane z wyprzedzeniem za pośrednictwem „platformy dopasowującej”, dzięki czemu marki mają szansę porozmawiać z tymi, którzy są najbardziej odpowiedni dla ich branży.

Oprócz zaprezentowania gamy produktów Yale Smart Living, w tym naszego zupełnie nowego zamka  Linus® Smart Lock, planujemy również wystartować w konkursie DISTREE Awards. Te nagrody są doskonałą możliwością na zaprezentowanie swoich najlepszych produktów konsumenckich przed publicznością złożoną z dyrektorów generalnych, menedżerów produktów i zakupów.

W tym roku postanowiliśmy wziąć udział w konkursie „60 Second to Convince” i zaproponować nasz najnowszy produkt, Linus® Smart Lock, w kategorii „Najlepszy projekt produktu”.

Podczas 60-sekundowej prezentacji skierowanej do ponad 350 sprzedawców i dystrybutorów na widowni Markus Henkelmann, dyrektor ds. Produktu w Smart Residential Access, zaprezentuje myśl przewodnią związaną z tworzeniem Linusa®.

Z niecierpliwością czekamy na udział w tym wydarzeniu i podzielenie się naszą historią projektowania z publicznością pełną ekspertów podczas wydarzenia. Życzcie nam powodzenia!