Yale wprowadza aktualizacje aplikacji Yale Home dla lepszego komfortu użytkowania

/Yale/Poland/2.%20Smart%20Living/Yale_App_Update_polski.png

Naszą pasją w Yale jest ułatwianie konsumentom życia. Mając to na uwadze, ciężko pracowaliśmy nad aktualizacją aplikacji Yale Home, która posiada nowy interfejs oraz ulepszoną funkcję śledzenia aktywności urządzenia, aby była jeszcze bardziej intuicyjna i przyjemniejsza w użytkowaniu.

Aktualizacja aplikacji rozpocznie się 27 kwietnia jednocześnie dla użytkowników Androida i iOS. Zwiększając minimalną liczbę obsługiwanych wersji systemu operacyjnego dla obu typów urządzeń, aplikacja zyska na zwiększonej szybkości i stabilności systemu. Kolejna wersja aplikacji Yale Home będzie oficjalnie obsługiwać iOS 10, Android 6.0 i nowsze systemy operacyjne.

Dzięki nowej aktualizacji wszystkie obsługiwane urządzenia z iOS będą mogły normalnie korzystać z aplikacji, chociaż niektórzy użytkownicy będą potrzebowali zaktualizować swój system operacyjny, aby uzyskać dostęp do najnowszej wersji. Jeśli chodzi o użytkowników Androida, osoby korzystające z wersji od 4.2 do 5.1.1 będą mogły pobrać bieżącą aplikację i korzystać z niej do 31 grudnia tego roku.

Po uruchomieniu tej aktualizacji klienci będą musieli zalogować się do aplikacji. W przypadku zakłóceń skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej Yale.