Yale wprowadza na rynek nową linię kłódek, które zaspokoją wszystkie potrzeby w zakresie bezpieczeństwa

/Yale/Poland/boronlaunch-sierpien20.png

180 lat doświadczenia w produkcji, rygorystyczne testy i ekskluzywny design Yale - nowa seria kłódek została opracowana z myślą o konsumentach Yale.

Wprowadzamy nową gamę kłódek o standardowym, wysokim i maksymalnym poziomie bezpieczeństwa, które spełniają wszelkie potrzeby w zakresie bezpieczeństwa. Od aluminiowych kłódek do szafek na siłowni, modeli mosiężnych do ochrony narzędzi w komórce, po ekstremalne użytkowanie na zewnątrz z kłódkami o najwyższej wytrzymałości.

 ''Po opracowaniu naszego pierwszego patentu na kłódki w 1857 roku, było dla nas ważne abyśmy utrzymywali wysoką jakość produktów i wyjątkowe projekty tak, by Yale było dobrze znaną i godną zaufania firmą. Dlatego zadbaliśmy o to, aby nowa seria kłódek była wykonana z najlepszych w swojej klasie materiałów i oferowała naszym klientom rozwiązanie bezpieczeństwa na każdą sytuację, z różnymi dostępnymi standardami bezpieczeństwa, rozmiarami i długościami szekli. ”- mówi Kate Clark, Dyrektor Zarządzająca, Yale EMEA.

Gama kłódek standardowych została zaprojektowana w celu ochrony naszych niezbędnych artykułów codziennego użytku. Niezależnie od tego, czy są używane do przechowywania sprzętu gimnastycznego w szafce, zabezpieczania narzędzi ogrodowych lub upewniając się, że technologia Twojego dziecka jest bezpieczna w jego plecaku, produkty te są nie tylko niezawodnym rozwiązaniem do ochrony Twoich rzeczy, ale mogą być również świetnym sposobem na personalizację dzięki dużej dostępności rozmiarów i kolorów.

Dla jeszcze wyższego poziomu ochrony Yale wprowadziło również linię kłódek o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Ta gama sprawdzi się do zabezpieczania komórek, drabin lub bram. Nadaje się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz dzięki wysokiej odporności na korozję, aby zapewnić ochronę przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi.

Dla osób oczekujących najlepszych rozwiązań, kłódki ochronne o maksymalnym poziomie bezpieczeństwa będą idealnym rozwiązaniem. Użytkownicy będą mieć spokój wiedząc, że ich najcenniejsze rzeczy, w tym przyczepy, łodzie, a nawet ich firmy, są bezpieczne. Gama ta sprawdzi się przy najcięższych warunkach atmosferycznych, jest więc idealna do użytku na zewnątrz.

Kłódki o wysokim i najwyższym poziomie bezpieczeństwa od Yale testowane są pod kątem zgodności z europejską normą EN 12320:2012 zapewniając najlepszą ochronę i wyposażone są w borowe szekle, aby zapobiec przecięciu. Ponadto, kłódki o najwyższym poziomie ochrony wytrzymają najbardziej ekstremalne formy ataku, w tym wiercenie i piłowanie korpusu.

Według badań przeprowadzonych przez UPS Marketing Consultancy i Orbis Research w 2019 r. dotyczących globalnej sprzedaży kłódek, aż 39,5% użytkowników to Europejczycy. Ponadto w samym segmencie gospodarstw domowych przychody osiągnęły 829,78 mln $ w 2018 r., Przy czym oczekuje się, że do 2025 r. liczba ta wzrośnie do 1,42 mln $.

„Właściciele domów są coraz bardziej zainteresowani bezpieczeństwem i ochroną domu. Odzwierciedlają to wyraźnie wyniki najnowszych badań dotyczących bezpieczeństwa domu, a także prognozy dotyczące znacznego wzrostu rynku kłódek w nadchodzących latach.'' - dodaje Kate Clark, dyrektor zarządzająca, Yale EMEA.

Yale pracuje nad bardziej ekologicznymi materiałami i zmniejszeniem rozmiaru opakowania, aby zmniejszyć wpływ na środowisko o 10%.