Yale zdobywa dwa wyróżnienia w konkursie Distree Awards 2020

/Yale/Poland/2.%20Smart%20Living/23x10%20RATIO%20IMAGES_V01.jpg

Elegancki i minimalistyczny design produktu Linus® –  nowego inteligentnego zamka Yale, został doceniony przez jury złożone z ekspertów technicznych i partnerów. Ich uwagę przykuła również nasza wystawa.

Organizowane w hotelu Fairmont w Monako, nagrody Distree Awards 2020 przyznawane są w wielu kategoriach obejmujących technologię, innowację i doskonałość kanałów.

Otrzymaliśmy Diamentową Nagrodę Wystawcy w kategorii inteligentnych technologii. Nagrody przyznawane są jako uznanie najlepszych produktów i potencjału biznesowego wystawców. W wielu kategoriach to partnerzy i dystrybutorzy oddają swoje głosy.

Głównymi punktami branymi pod uwagę w procesie oceny są portfolio produktów wystawcy, program kanałów, potencjał biznesowy i strategia rynkowa, a także jakość spotkań i interakcji, które odbyły się w Distree EMEA.

Podczas tegorocznej edycji nasz sztandarowy produkt – inteligentny zamek Linus ® zajął 2 miejsce w kategorii „Najlepszy projekt”. Wyprodukowany przy użyciu najlepszych w swojej klasie materiałów i charakteryzujący się nowoczesnym, dopracowanym wyglądem, Linus® zrobił wrażenie na jury i prawie wyprzedził pierwsze miejsce otrzymując 41,1% głosów widowni w tej kategorii po naszym wystąpieniu „60 Second to Convince”.

Wreszcie mieliśmy okazję wziąć udział w Distree, gdzie mogliśmy dotrzeć do dystrybutorów z całego regionu EMEA, z których większość pochodzi z Europy Wschodniej, ale także z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji. Nasze spotkania wzbudziły także duże zainteresowanie produktem Linus® i naszą ofertą produktów Smart Living.