Zalety posiadania sejfu o wysokim poziomie bezpieczeństwa

/Yale/Poland/2.%20Smart%20Living/1024x445%20-1.png

Jeszcze do niedawna posiadanie sejfu, było postrzegane jako domena ludzi bogatych, którzy mogą w nim schować bardzo drogocenne przedmioty. Na szczęście, ludzie coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że przedmiot taki jak sejf może przydać się również w zwykłym gospodarstwie domowym lub małej firmie.

Sejfy o wysokim poziomie bezpieczeństwa zapewniają ochronę najcenniejszych przedmiotów, dzięki kilku ważnym cechom. Są to między innymi wycinane laserowo drzwi, które chronią sejf przed atakami oraz funkcja otwierania za pomocą kodu PIN, dzięki której uzyskamy szybki dostęp do swojego sejfu. Po 3 nieudanych próbach wpisania kodu możliwość jego podania zostanie zablokowana na minutę.
Niezwykle przydatne jest również wewnętrzne oświetlenie, które zapewni dobrą widoczność zawartości sejfu, a ukryte zaczepy sprawiają, że wygodniej Ci będzie utrzymać porządek i przejrzystość. Niezależnie od tego, zechcesz schować aparat fotograficzny, czy sentymentalny wisiorek, mamy dla Ciebie odpowiedni sejf.

Dlaczego warto posiadać sejf o maksymalnym poziomie bezpieczeństwa Yale?

- Ma drzwi wycinane laserowo, które chronią przed atakami i zmotoryzowany mechanizm otwierający drzwi z dwoma ryglami odpornymi na przepiłowanie. Możesz być pewny, że Twoje rzeczy są bezpieczne.

- Dostęp do sejfu jest za pomocą kodu PIN. W przypadku 3-krotnego wprowadzenia błędnego PINu włączy się 1-minutowa blokada.

- Posiada wewnętrzne oświetlenie, aby po otwarciu, zawartość była dobrze widoczna.

- Wewnątrz znajdują się haki, jeśli zdecydujesz się przechowywać tam klucze.

- W zestawie jest 1 klucz mechaniczny do awaryjnego otwarcia sejfu.

- Jest możliwość awaryjnego wzbudzenia panelu za pomocą baterii 9V, w przypadku rozładowania baterii wewnętrznych.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą sejfów o wysokim poziomie bezpieczeństwa:

https://www.yalelock.pl/pl/yale/polish-startpage/produkty/sejfy/nowosc-sejfy-o-wysokim-poziomie-bezpieczenstwa/