Sejfy podstawowe

Instalacja i konfiguracja

Czy mogę przymocować sejf do ściany lub podłogi?

Tak. Sejfy Yale są przystosowane do montażu do podłogi i do ściany (większość modeli) za pomocą załączonych w opakowaniu śrub montażowych. UWAGA! SEJFY YALE NIE SĄ PRZYSTOSOWANE DO WMUROWANIA W ŚCIANĘ. WMUROWANIE SEJFU W ŚCIANĘ MOŻE OZNACZAĆ UTRATĘ GWARANCJI.

Jak mogę zamontować mój sejf do podłogi lub do ściany.

Proszę postępować zgodnie z instrukcją załączoną do opakowania lub pobrać instrukcję ze strony yalelock.pl.

Jak mogę ustanowić kod PIN do mojego sejfu podstawowego?

Proszę postępować zgodnie z instrukcją załączoną do opakowania lub pobrać instrukcję ze strony yalelock.pl. Można również skorzystać z instrukcji filmowej (j. ang) na youtube.

Użytkowanie

Jak często trzeba wymieniać baterie.

Baterie w sejfie nalezy wymieniać za każdym razem kiedy jest to konieczne czyli kiedy usłyszymy komunikat dźwiękowy informujacy o słabych bateriach. Ważne aby baterie były wymieniane w komplecie i wszystkie zastosowane baterie pochodziły od jednego producenta i były tego samego typu.

Rozwiązywanie problemów

Zapomniałem mojego kodu PIN. Jak otworzyć sejf?

Użyj klucza mechanicznego do otwarcia sejfu. Pamięj aby po otwarciu ustanowić nowy kod PIN i go zapamiętać. UWAGA; POD ŻADNYM POZOREM NIE ZOSTAWIAJ KLUCZY MECHANICZNYCH DO SEJFU WEWNĄRZ SEJFU! Po utracie kodu PIN lub rozładowaniu się baterii otwarcie sejfu z kluczami mechanicznymi w środku będzie możliwe tylko w trybie awaryjnym co właściwie oznacza zniszczenie sejfu.

Gdzie znajdę numer seryjny sejfu potrzebny do zamówienia klucza mechanicznego?

Jest to długi numer seryjny, który znajduje się pod klawiaturą lub w innym miejscu na zewnętrznej ścianie sejfu.